Regały metalowe

Regał metalowy może mieć różnorodne zastosowanie. Dobrze sprawdzi się jako wyposażenie piwnicy, garaży sklepu, magazynu czy nawet warsztatu. Są bardzo potrzebne, ponieważ pomagają w zachowaniu porządku oraz bezpieczeństwa. Można na nich układać narzędzia czy inne przedmioty.

Regały metalowe (http://www.log-system.pl/) charakteryzują się wysoką nośnością i właśnie z tego powodu są w stanie udźwignąć naprawdę spory ładunek towaru. Pomagają w zagospodarowaniu przestrzeni i dzięki ich obecności odkładamy zawsze wszystko na miejsce. Dzięki temu zwiększa się wydajność pracy oraz efektywność.

Pamiętajmy, iż regał można dostosować w sposób dowolny do własnych potrzeb. Okazują się w tym bardzo pomocne rozmieszczone na całej długości nogi otwory montażowe, które służą do przykręcania półek, połączenia ze sobą wielu regałów albo zamontowania ich do ściany. Najczęściej w zestawach umieszcza się cztery stopki, które pozwalają w uchronieniu podłogi przed jej zarysowaniem w miejscach, gdzie aktualnie stoi regał.

Regały metalowe mogą liczyć wiele półek. Wszystko po to, aby można było je dopasować do indywidualnych potrzeb klientów. Stanowi to zatem wręcz idealną propozycję dla każdego biura, sklepu itp., gdzie stawia się na funkcjonalność oraz również estetyczny wygląd. Nie Narusza to równocześnie panującego w przestrzeni ładu. Wykończenie ocynkowane w idealny sposób zabezpiecza przed rdzą, z kolei wykorzystywana w czasie produkcji blacha stalowa zapewnia solidność konstrukcji, jak i trwałość przez kolejne lata.

Podobne wpisy: